Haber

3 yaşındaki kızını öldüren kadının eşi: Sema’yı alıp yatacaklarını söyledi

25 Mart’ta Karabıyık Mahallesi’nde üç çocuk annesi Sevda K., bıçakla kızı Sema Nur’un önce boğazını, ardından kendi boğazını kesti. Küçük Sema Nur hayatını kaybederken, yaralı anne Sarayönü Devlet Hastanesine kaldırıldı.

“HATIRLAMADIM” DEDİ

Tedavisinin ardından gözaltına alınan Sevda K., ilk ifadesinde; “Kocamdan hiç kötü söz duymadım. Neyi, nasılı hatırlamıyorum” dedi. Jandarmadaki sorgusunun ardından Sevda K.’nin akli ve manevi durumunun iyi olup olmadığı belirlenmek üzere Kayseri Şehir Hastanesine sevk edildi.

“KIZIMIZLA UYUYACAKLARINI SÖYLEDİ”

Sevda K.’nin eşi Mehmet K. da 22 yıllık evli olduklarını ve eşinin uzun süredir uyuşturucuyla psikiyatrik tedavi gördüğünü ifade etti. Annesinin yanına gidip dinlenmesini söyledim. 1 hafta-10 gün annesinin yanında kaldıktan sonra 1 hafta önce eve geldi. 22 yıllık evliliğimizde ne tartıştık ne de tartıştık. Hiçbir sorun, hiçbir sorun yoktu. Olay günü eşim kızımız Sema’yı alıp yattı. eve gideceklerini söyledi. Eve gittiler, ben de koyunları otlatmaya gittim. 45 dakika sonra eve döndüğümde eşim hiç aksatmadan koşarak yanıma geldi. Kanlar içindeydi, müdahale ettim. O sırada yardıma gelen komşularımız eşimi arabayla hastaneye götürdüler. Konuta girdiğimde kızım Sema Parıltı’nın da kanaması oldu. Nasıl oldu, neden yaptı bilmiyorum” dedi.

kandira-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu