Haber

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Bolu’da iftar yemeğine katıldı

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, “Tarihi bir yol ayrımına gidiyoruz. Temennimiz ve temennimiz, bu seçimlerin bu ülkeye derin bir nefes almasıdır.” söz konusu.

Mengen ilçesine bağlı Gökçesu Belediyesi’nin düzenlediği iftar programına katılan Uysal, Ramazan ayının İslam alemine hayırlara vesile olmasını diledi.

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen deprem felaketinin herkeste derin acı ve üzüntüye yol açtığını ifade eden Uysal, “Bu iklimde Türk demokrasisinin en zorlu sınavına doğru ilerliyoruz. bu ülkenin derin nefes almasına vesile olur.Seçim vesilesidir.” dedi.

Türkiye’nin imkanlarının ve kapasitesinin farkında olduklarını vurgulayan Uysal, şunları kaydetti:

“Yeter ki dürüst ellerde olsun. Yeter ki bugün ülkenin büyüklüğüne eşit siyasi akıl ve kadrolarla buluşabilsin. Hepimizin emeği bu milletin refahı, bu milletin kurtuluşu. Millet Bu milletin huzur ve güven içinde yaşadığı gerçeği Bulunduğumuz coğrafya çatışmaların her an tetiklenebildiği bir coğrafyadır Varlığımızla sürekli tartışmak isteyenlere ve aklımıza geleni yapmaya çalışanlara karşı her zaman tetikte olmak zorundayız. ihtiyaç.”

Programa Gökçesu Belediye Başkanı Vahit Aydın, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, Demokrat Parti Bolu İl Başkanı Mehmet Demirtaş, Millet İttifakı’ndaki siyasi partilerin temsilcileri, CHP Bolu milletvekili adayları Türker Ateş ve Burak Polis ile belde sakinleri katıldı.

karahallihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu