Haber

Elitroyal Değişen Adresi Hesabımı Etkiler mi?

Adres değişikliği yaşanmış, yeni giriş adresi ile hizmetler tekrar Türkiye’deki kullanıcıları verilmeye başlanmıştır. Bu uygulamanın açmış olduğunuz hesaplar ile hiçbir ilgisi yoktur. Hesaplarınızı kullanacaksınız.

Yeni adresi ile siteyi açacak, Elitroyal giriş yap butonu üzerinden yapacağınız seçim işlemi ile birlikte, kendi kullanıcı hesabınıza ait şifre bilgisini ve kendi kullanıcı hesabınıza ait kullanıcı adını gireceksiniz. Sistemi ya da siteyi açacaksınız. Etkileyecek herhangi bir olumsuzluğun bulunmadığını tespit edeceksiniz.

Elitroyal Adresi Değişince Nereden Bulacağım?

Elitroyal adresimi değişti? Evet Elitroyal yeni giriş adresi Elitroyal şeklinde bir belirleme yapılmıştır. Peki tekrarlanan adres değişikliğinde, yeni giriş adresini nereden bulacaksınız? Sitemizi tercih eder iseniz, gördüğünüz gibi anında yeni giriş adresine ulaşma avantajına sahip olacaksınız. Müşteri hizmetlerini kullanma şansına da sahipsiniz.

Sizlere gönderilen elektronik postaları ya da sizlere gönderilen cep telefonlarınıza gönderilen kısa mesaj bildirimlerini okur iseniz, yeni giriş adresini öğreneceksiniz. Ayrıca Elitroyal Twitter hesapları üzerinden ya da Elitroyal Facebook veya Elitroyal Instagram hesapları üzerinden de yeni giriş adresine anında ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Yeni giriş adresi içerik değişikliği anlamına, hizmet değişikliği, hizmet kalitesi değişikliği anlamına da gelmeyecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu