Yaşam

Taha Duymaz’ın annesi oğlunun izinden gidiyor: Para kazanmamız lazım

Hatay’ın Yayladağı ilçesine bağlı Suriye sınırına yakın Güveççi Mahallesi’nde ailesiyle birlikte yaşayan ve beş metrekarelik mutfağında yaptığı yöresel lezzetleri ve yaptığı farklı tanımları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Taha Duymaz, hayatını kaybetti. Ülkemizde yaşanan ve yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen depremde yaşam sürüyor.

YAŞAM BEDENİNE 12. GÜNDE ULAŞTI

Depremin 12. gününde cansız bedenine ulaşılan Taha Duymaz’ın acı haberi tüm aileyi derinden sarstı. 19 yaşındaki genç fenomenin ölümü ailesini ve sevenlerini şok etti.

KORKUNÇ ANNE İYİLEŞMEYE ÇALIŞIYOR

Taha Duymaz aramızdan ayrılalı yaklaşık 4 ay oldu. Sıkıntılı günleri yavaş yavaş geride bırakan acılı anne Meryem Duymaz, oğlunun ölümünün ardından toparlanmaya başladı.

“PARA KAZANMAYA İHTİYACIMIZ VAR”

Meryem Duymaz da tıpkı oğlu Taha gibi yemek görselleri çekip yayınlamaya başladı. Zahter ve tandır ekmeği siparişleri de almaya başlayan Meryem Duymaz; Yeni kararını “Merhaba arkadaşlar. Her şeye rağmen hayatın devam edebilmesi için çalışıp para kazanmamız gerekiyor. Allah herkese helal para versin. Bu arada tandır ekmeği sevenler canlar” notuyla duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu